Poland ? :) jest tu ktoś polskojęzyczny? :)

Witam i szukam … Polaków :slight_smile:

Hello from Poland :))

::slight_smile: jestem z Polski - mam syna dwulatka i córkę miesiące. Lubimy Domana szczególnie za to, że uświadomił nam jak niesamowite możliwości mają małe dzieci, w tym nasze dzieci. To wspaniałe!!!

jWitam! ja mieszkam w Szwajcarii i mam synka 3,5. Uzywam metody Domana (w polaczeniu z innymi metodami) do uczenia mojego synka, Pozdrawiam!

A ku ku :slight_smile:
a to niespodzianka.
nie spodziewałem się spotkac tu pl
fajnie :]

z polskojęzycznych to polecam domanowe forum na babyboom.pl
http://www.babyboom.pl/forum/w-co-sie-bawic-f29/nauka-czytania-dla-dzieci-od-0-5-lat-9749/

i zapraszam też na moją stronę www.ZabawnaNauka.pl

pozdrowienia
Krzysztof

hej, chyba widzialam twoja strone kiedys, chetnie do niej wroce :slight_smile:
ed

no i wrocilam: strona jest ciekawa, powinny byc jednak bardziej widoczne kategorie, materialy, ktore polecasz, nie sprawdzilam linkow, tutaj na forum widziales library all links? to jest post stworzony w wolnych chwilach przez mamy (moze i tatusiow) z zasobami edukacyyjnymi dla dzieci, oze ci sie przydac :slight_smile: ja obecnie jestm zaskoczona tym, ze moj syn czyta cyfry: np. 128, 178 a nie czyta slow (poza kilkoma prostymi), pisze litery - ostatnio wyrazy typu Lilla (bo to sa latwe literki, pisze samogloski plus p,b, l…), problem wynika byc moze z faktu, ze uzywamy dwoch jezykow w domu (polski i wloski), anglieskiego sie uczy raz w tygodniu, na ulicy slyszy niemiecki a w przedszkolu szwajcarski (tak, mieszkamy poza Polska…). Nie martwi mnie to bardzo, Flawek ma 3 lata (prawie 4 - w kwietniu) i jestem z niego dumna, choc nie ma zadnych zaskakujacych rezultatow…ostatnio odnalazlam sie bardzo z pedagogika Montessori i szkola Steinera, maja fantastyczne zabawki, ktore trudno jest zdobyc…
pozdrawiam na teraz
ed

Witam,

oj cos mi sie wydaje, ze tutaj sporo Polakow, tylko nie wszyscy wchodzÄ… na to podforum :wink:

rowniez pozdrawiam z Polski!

niestety polskie sygnaÅ‚y sÄ… odrobinkÄ™ sÅ‚abe, może jakoÅ› to ożywimy, brak czasu i caÅ‚a reszta, obiecujÄ™ pisać o wiele wiÄ™cej…

Cześć,

też jestem z Polski. Mam dwóch synów: 3,5 i 2,5 roku. Nas również interesują metody Domana, choć nie jesteśmy aż tak do przodu z nauką, jak niektórzy anglojęzyczni fascynaci, ale i tak efekty, jak na polskie warunki są super.

Pozdrawiam,
Marta

witam!

Mieszkam w Irlandii i mam 13 miesięczną córkę. Uczymy się z LR od prawie 2 miesięcy i uwazam że jest naprawde super:)
Moja mała nie umie jeszcze mowic wyrazow ale juz niektore rozpoznaje takie jak Wave, clap, jump,kiss. (bardzo lubi LR choć były chwile ,że musiałam kombinować żeby ją zachęcić)
próbujemy jeszcze klasyczna metodę Domana ( po polsku), ale jak narazie średnio jest tym zainteresowana.
czekam na LR po hiszpansku bo chcę zacząc jak najwcześniej.

pozdrawiam